Piyasadaki en ilginç parlatıcılardan biri olduğuna emin olduğum bir ürün. Holografik bir parlatıcı! Sadece tek kat sürüldüğünde bile yeterli ama ikinci kat da sürüldüğünde tam olarak istenilen efekti yaratmış oluyor. İlginç bir şekilde gerçekten de dudağı oynattıkça, ya da ışıgı farklı açılardan aldıkça, parlatıcının rengi değişiyor. Dudaktaki hissi son derece rahat. Her parlatıcıda olduğu gibi, yapışkanlık hissi bu parlatıcıda da var ama çok rahatsız edecek boyutta değil. Yine de – yine her parlatıcıda olduğu gibi – rüzgar estiğinde saçınız dudağınıza yapışacaktır (evet, bu histen ben de nefret ediyorum). İçeriğinde neler var bilmiyorum ama yüksek ihtimalle silikon var. Çünkü dudağın içini dolduruyor ve dudakta pürüsüz bir his bırakıyor. Bu doldurma kesinlikle çoğu rujda yaşadığımız, çatlakların içini doldurarak kuru ve bakımsız görünmesine yol açan versiyon değil. Aksine, dudağı daha dolgun, bakımlı ve pürüsüz gösteriyor. Bunların dışında, bu kadar sıradışı bir parlatıcı kullanıyor olmak son derece kendine güveni arttırıyor.

Buraya bir YouTube videosu linki koyuyorum. Bu videoda Sigma Lip Switch’in farklı renklerini deneyen kişiler ve bu kişilerin denerkenki yorumları yer alıyor. Bu videoda da kendilerine olan güvenlerinin arttığından ve ilk başta günlük kullanamayacakları renklermiş gibi görünmesine rağmen, sürdükten sonra fikirlerinin tamamen değiştiğinden bahsediyorlar. Yaptıkları yorumlara ben de tamamen katılıyorum.

Bendeki rengi ise “Other Wordly”. Bu renk aslen sürüldüğünde beyazımsı şeffaf bir renk ama ışığın yansımasıyla yeşile dönüşüyor. Bu renk de ilk başta günlük kullanılmazmış gibi hissettirse de kesinlikle kullanilabilir. Bana kalirsa “acayip” değil, “ilginç” ve “eğlenceli” duruyor. Aşağıya parlatıcının flaşlı ve flaşsız fotoğraflarını koyuyorum:

 

 

Sigma parlatıcılara Sigma Beauty’nin kendi sitesinden ulaşabilirsiniz. Sigma, Türkiye’ye kargo hizmeti sağlıyor.

 

Bahsettiğim parlatıcıyı incelemek isterseniz linki burada:

http://www.sigmabeauty.com/lip-switch/p/LIPSWIPARNT

Sigma Lip Switch “Other Wordly” Parlatıcı,” için bir yorum

  1. Geri bildirim: OCAK FAVORİLERİ

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s