Gerçekten de bir ürün hakkında yorum yazmak için ürünü belli bir süre kullanmaya devam etmemin sebebini en iyi özetleyen ürün sanırım bu oldu. İlk başlarda inanılmaz memnun kaldım. Kullandığım ilk hafta içinde yorumlarımı yazmış olsaydım düsüncelerim şunlar olacaktı:

“Biraz çabuk tozlanıyor olmasına rağmen çok kullanışlı ve uzun süre yüzde kalıcı olan bir bronzer. Tozlanıyor olması genel olarak benim için bir problem değil. Bu yüzden de renginin güzelligi ve kalıcılığı, belirginliği açılarından son derece tercih edilesi bir bronzer.”

Ama düzenli olarak kullanmamın üzerinden iki ay geçmesiyle birlikte diyebilirim ki, bu bronzerı bitirene kadar başka bronzera geçmeme kararı verince son bir haftadır tamamen bronzer kullanmayı bıraktım… Fark ettim ki, tozlanmanın da bir sınırı varmış ve bu sınırın ötesi de benim için sorunmuş… Tamam, çabuk tozlansın, ama yerlere eğilerek makyajı yapmaya çalışmak yerine kiyafetimin üzerinde fırçaya bronzerı almaya veya yüzüme uygulamaya çalışırsam bütün üzerimin boyanıp bulaşacağı kadar da tozlanmasın lütfen! Ayrıca, sanırım yine aşırı tozlu formülü yüzünden bu sonuç ortaya çıkıyor, bu bronzerı sürdükten sonra açık renk giymemeye özen gösterin. Kabanınızın, şalınızın, kazaklarınızın vs. kenarlarının da tupturuncu olmasına hazır olun. Herhangi bir kiyafetinizin yüzünüze yakın kısmına turuncu bulaşmamış olmayacağına emin olabilirsiniz. Son olarak, bir de sanırım yüzüme dokundu ve sivilce yaptı ama zamanlama stresli bir anıma denk geldiği için bunun sebebinin bu bronzer olup olmadığına emin olamıyorum ama yeniden deneyip görmeyi de pek düşünmüyorum.

Bunun dışında, kızıl-kahve renginden dolayı sanırım far olarak kullanmayı deneyebilirim (Mac’in Brown Script’ine çok yakın bir tonda) ama bronzer olarak bunu kullanmaya devam etme kararımı resmen sonlandırıyorum. Son olarak, yine kızıl-kahve renk tonundan dolayı, açık tenli olanlar bu bronzeri turuncu alttonu yüzünden tercih etmek istemeyebilirler ama buğday tenlilere bu renk yakışacaktır.

(Not: Bendeki bu pudra bir hayli önceden kalmış bir pudra. Bunun uzerine FlorMar Terracotta serisinin formülünü ve yapısını değiştirmiş olabilir. Yeni versiyonunda bu sorunların ortaya çıkmıyor olma ihtimali var.)

 

Bahsettiğim ürünü incelemek isterseniz linki burada:

FlorMar Terracotta Pudra “Medium Deep” – https://www.flormar.com.tr/terracotta-powder-medium-deep-mat-ve-kadifemsi/

 

 

FlorMar Terracotta Bronzer,” için bir yorum

  1. Geri bildirim: Bunlar Bitti (4),

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s