En beğenerek kullandığım parlatıcılarımdan bir tanesi. Özellikle de parlatıcının kokusu ve tadı çok güzel (şekerli bir greyfurta benziyor). Çok açık, beyaz alttonu fazla olan pembe bir rengi var. Bu yüzden de aynı açıklıkta allıklarla kullanmayı daha da çok seviyorum ki uyumlu gözüksünler. Örneğin, benim bu parlatıcıyla birlikte özellikle kullanmayı sevdiğim allık Laura Mercier’den “Barely Pink“. Hemen hemen aynı renk oldukları için birbirlerine çok yakışıyorlar. Bunun yanında, her ne kadar sürümünün çok kolay ve akışkan olduğu iddiasındaysa da aslında sürülürken biraz donuk bir yapıda. Kolay kaymayan bir yapısı var ve ilk sürüldüğü anda dudakta da dudağın üzerinde duran yabancı bir kalıpmışçasına donuk duruyor. Ama birkaç dakika içinde vücut ısısıyla eriyerek harika bir şekilde yayılıyor ve donuk görüntüden tamamen kurtuluyor. İçindeki simleri ne aşırı ne de az ve içten ışıltılı harika bir parlaklığı var. Ayrıca, çok yapışkan bir formülü olduğu için de dudakta uzun sure boyunca kalmaya devam ediyor. Rengin flaşlı ve flaşsız fotoğraflarının duruşu aşağıdaki şekilde:

 

 

Aşağıdaki fotoğraflardan ise birincisi ilk sürüldüğündeki donuk haliyken, ikinci fotoğraf  da birkaç dakika geçmesiyle nasıl donuk görüntünün tamamen yok olduğu ile ilgili:

 

Tek kötü özelliği, hemen hemen her parlatıcıda olduğu gibi, çok sürüldüğünde dudak açıp kaparken fazla sürülen miktarın jel halinde dudaklara yapışık şekilde görülmesi. Bunun dışında; çok kullanışlı, güzel kokulu ve tadı olan, çantada taşıması kolay ve kapağı kırılmayan ya da tüpünün dışına taşıp yapış yapış hale gelmeyen, iyi duruşlu, ışıltısını çok beğendiğim bir parlatıcı.

 

Bahsettiğim ürünü incelemek isterseniz linki burada:

https://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=35328/Juicy-Tubes-in-Pamplemousse-Rose/Lancome/Lip-Gloss

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s