“Gülümseme Detoksu” 14 günde Hollywood yıldızlarınınki gibi parlayan dişler vereceğini iddia ediyor. İçinde de hiç yapay beyazlatıcı yokmuş. %99 doğal orijinal iceriği; hindistan cevizi yağı, etkinleştirilmiş sebze kili, tatlandırıcıdan (ve pakete göre bir de “sevgi”den) oluşuyor. Dişin beyazlamasını da “yağ çekme işlemi” ile sağlıyormuş. Bu da, dişteki yağı çekerek doğal beyazlığını ortaya çıkarmak anlamına geliyor.

İçinden 14 tane tüp çıkıyor. Kullanımı çok basit: her gün bir tüpü ağıza sıkarak on dakika boyunca tüpten çıkan yağı ağızda çalkalayıp, on dakikanın sonunda yağı tükürüyoruz ve ağzımızı suyla çalkalıyoruz. Yalnız, çalkalama süreci on dakika olduğu için uyarmak istediğim bir şey var: satın aldığınız tadın, beğendiğiniz bir tat olmasına dikkat edin. Bendeki “Berry Cool”da, kırmızı meyve ve nane ağırlıklı hindistan cevizi yağı tadı var. Kırmızı meyve tadını sevmiyorsanız, o tadı on dakika ağzınızda tutması çok zor olacaktır.

Gelelim aldığım sonuca… İddia ettiği gibi Hollywood yıldızı beyazlığı vermedi. Ama dişimin rengini üç tona yakın açtı. Bence 14 günlük, sadece çalkalama yaptığım bir süreç için çok başarılı bir sonuç aldım. Yani, dişin durumuna göre, en fazla üç pakette iddia ettiği Hollywood gülüşüne ulaştıracağını düşünüyorum. Üç paketin fiyatı bile hala dişçiye gidip beyazlatıcı işlem yaptırmaktan daha uygun ve doğal olduğu için bence denemeye değer.

 

Bahsettiğim ürünü incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

berry-cool

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s