(Illuminate by Ashley Tisdale “Beach Goddess” ve “Night Goddess” paletleri hakkındaki yorumlar için buraya tıklayın.)

Ashley Tisdale’in Bh Cosmetics işbirliği ile çıkardığı “Illuminate” koleksiyonundaki parlatıcılarından “Coral Reef” renginden bahsetmek istiyorum. Çok az beyaz, çok az şeftali alt tonu olan pembe renkli bir parlatıcı.

Öncelikle, parlatıcının tüpü kolay kırılan veya akıtan bir malzemeden değil ama yine de çok kaliteli olmadığı anlaşılıyor. Bunun üstünde çok durmak istemedim çünkü fiyatı çok uygun bir parlatıcı olduğu için ($5.99) çok kaliteli bir malzemeden tüpün yapılmış olmasını zaten beklemedim.

Parlatıcının kendisine gelirsek de, Ashley Tisdale küçüklüğümden beri takip ettiğim biri olduğu için bunu söylemek beni üzse de, pek de iyi kalitede sayılmaz. Bir parlatıcıya göre iyi bir pigmentasyonu olsa da hem sürüldükten sonra dudağın kenarlarında çizgi halinde kalıyor, hem dudakları açıp kaparken az miktarda sürmeme rağmen parlatıcı iki dudağa da yapışarak kötü çizgiler oluşturuyor, hem de zamanla dudak çukurlarına doluyor ve girintili görüntü oluşturuyor. Dudak çukurlarına oturmadan önceki süreçte de dudağın üzerinde donuk çizgiler halinde duruyor.

Yani her ne kadar rengi güzel ve fiyatı da uygun olsa da maalesef hiç tavsiye etmeyeceğim bir ürün.

Parlatıcının rengi ve pigmentastonu flaşsız ve flaşlı bu şekilde:

IMG_2517.jpg     IMG_2520.jpg

 

Bahsettiğim ürünü incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

51846050_Alt01.jpeg

 

Güncelleme: Bu yazıyı yazdıktan sonra aynı serinin diğer parlatıcılarını da denedim. Hepsinin renkleri çok güzel olsa da hepsi için düşündüklerim “Coral Reef” rengi hakkındaki bu yazının aynısı oldu. Ben de hepsinin yorumu olarak bunu bırakıyorum. Diğer beş rengin swatchlarını aşağıda bulabilirsiniz: (soldan sağa “Tan Lines”, “Skinny Dipping”, “Hibiscus”, “Aloha”, “Bonfire”)

fullsizeoutput_7382.jpeg

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s