Bu kremin iddiaları son derece yüksek ölçüde. 24 saat süren ve pamuksu his bırakan nemlendirme, tutkuçiçeği sayesinde rahatlatma, vücutta sağlıklı bir görüntü yaratma iddiaları var. Öncelikle, paraben içermiyor. Harika bir kokusu var. Kokusu da nemlendiricilik süresi boyunca kalmaya devam ediyor. Hatta bütün oda bile tutkuçiçeğikokuyor. Bu durum sadece Victoria’s Secret’ın bu kremi için değil hemen hemen bütün kremleri için de geçerli. Normalde güçlü ve sahte kokular beni çok rahatsız eder. Ama bu kremin kokusu o kadar iyi formülize edilmiş ki hiçbir zaman koku başımı ağrıtmıyor ya da midemi bulandırmıyor. Ambalajı da, yine tüm Victoria’s Secret ürünlerinde olduğu gibi, inanılmaz sevimli. Vücuda emilim süresi hızlı, yaklaşık iki dakika içerisinde hiç yapışkan his kalmıyor. Kesinlikle de ağır bir hissi yok.

Bu ürün hakkında aslında söyleyeceğim kötü bir yorumum yok. Yalnızca iddiaları o kadar abartı ki, aslında olumsuz olmayan özelliklerini ambalajında iddia edilen özellikleriyle karşılaştıracağım. Ben çok uzun bir süredir baştan baştan satın alarak Victoria’s Secret kremleri kullanıyorum. Nemlendiricilik süresi için en fazla 12 saat verebilirim. Hatta cildimin çok kuru olduğunu hissettiğim günlerde 4 saatte bile nemlendiriciliği bittiği oluyor. Yani ambalajın söylediği gibi 24 saatlik bir etki yok. Bir de, içinde tutkuçiçeği olmasından kaynaklanan bir rahatlatıcılık özelliği de yok. Vücudun nemlenmiş olmasından kaynaklanan bir rahatlık var sadece. Aynı şekilde, vücutta sağlıklı görüntü oluşturması da yalnızca vücudun nemlendirilmiş olmasından kaynaklanıyor, kremin içindeki ekstra bir güç değil.

Belki olumsuz sayılabilecek tek özellik, pompalı kavanoz tipli ambalajı olduğu için kavanozun dibine yaklaştıkça ürün pompayla gelmiyor ve dibinde kalıyor. Böyle olduğunda da bir gece kapağı açık ters çevirerek bir kasede bekletip kalanı kaseden kullanıyorum. Yaklaşık iki/üç gün kaseden kullanmam gerekiyor.

Yalnız, bu bir losyon olduğu için çok kuru olmayan cilt tiplerine daha uygun. Yoğun nemlendiricili Victoria’s Secret kremleri kullanmak isterseniz “Body Butter”ları var, onlara bakabilirsiniz.

 

Bahsettiğim ürünü incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

51bcb-KF6eL._SY450_

 

Victoria’s Secret – Nemlendirici Vücut Losyonu (Tutkuçiçeği)” için 5 yorum

  1. Geri bildirim: Bunlar Bitti (7)
  2. Geri bildirim: Bunlar Bitti (14)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s