Bendekini sanırım üç yıldır kullanıyorum ve hala hiçbir sorun yaşamadım. Parçalanma, dökülme, temizlenmeme, düzgün yaymama gibi problemleri hiç olmadı. Ki, haftada bir süngeri mutlaka mıncıklaya mıncıklaya yıkamama rağmen hala sapasağlam duruyor. Fiyatı da Beauty Blender’dan daha uygun. Hatta, ben bir Sephora indirimi döneminde almıştım, o yüzden de fiyatı uygun fiyatlı süngerlerle aynı olmuştu. Siz de almak isterseniz ve aceleniz yoksa böyle bir dönemi bekleyebilirsiniz.

Benim için eksisi olarak sayabileceğim iki şeyi var. Birincisi, fotoğraftan da görebileceğiniz gibi, ucu yeterince sivri degil. Bu da yüzdeki ara noktalara girmeyi zorlaştırıyor. Özellikle, gözaltı kapatıcısını gözün iç kısımlarına doğru ve göz kapağına yayarken sivri bir ucun eksikliğini hissettiriyor. İkincisi ise, süngerin tam ortasindan bant geçiyor. O bandın konumundan dolayı süngeri yan kullanmak zorlaşıyor.

 

Bahsettiğim süngeri incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

5520ecca8194b.jpg

Not: Bendeki de ilk aldığımda böyle neon pembeydi ama yıkaya yıkaya rengi solduğu için yukarıdaki fotoğraftaki halini aldı.

Sephora – 3D Precision Makyaj Süngeri” için 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s