Wet n Wild 2018 yılına girerken muhteşem bir yılbaşı seti çıkardı. Bu set 70 TL ve içinde yok yok (Gratis’te indirimdeydi 41 TL’ye buldum.). Sette; 1 aydınlatıcı fırçası, 1 pigmentlere uygun far fırçası, 4 coloricon toz pigment ve 1 megaglo Highlighting Gold Bar Aydınlatıcı yer alıyor. En güzeli de, Wet n Wild’ın Türkiye’de yer almayan ürünlerinin bulunması. Kutunun halografik olmasına da bayıldım.

Coloricon Toz Pigmentler: İçinden 4 tane altın tonlarında pigment çıkıyor. İkisinin rengi daha sıcak tonluyken, diğer ikisinin ki de biraz daha soğuk. Dördü de altın renkli olmakla birlikte; “Kung Fu Lightning” şampanya, “Dom & Cherry On Top” direkt, “Ride On My Cooper” bakır, “Heart Of Rose Gold” da Rose Gold içeren altın tonlarında. Pigmentasyonu harika, kullanması da çok kolay. Hele ki, bir fırçaya Mac Fix + sıkarak kullanınca ya da parmakla sürünce parıl parıl duruyor. Daha kalıcı durmasını sağlamak için altına sim bazı kullanmayı unutmayın. Ben sim bazı ve fix + ile kullandığımda 6 saat boyunca hiç bozulmadan ya da etkisi kaybolmadan kullandım. Birbirlerine de çok güzel karışıyorlar, açık olan ve koyu alanları gözkapağının farklı alanlarında karıştırarak keskin olmayan geçişler için de kullanabilirsiniz. Ki ben de gözün iç bölümlerine “Kung Fu Lightning”, ortasına da “Dom & Cherry On Top” kullanıp geçişlerinden çok memnun kaldım. Toz pigment olmalarına rağmen gözkapağının belli noktalarında birikme de yapmadılar, sürerken göz altıma dağılıp makyajı da mahvetmediler (hatta hiç dökülme olmadı). Ayrıca, paketler de çok büyük yani çok uzun süre kullanacağıma eminim.

Pigmentlerin rengi buradaki gibi: (Soldan sağa sırayla; Dom & Cherry, Ride On My Cooper, Heart of Rose Gold, Kung Fu Lightning)

IMG_4654

 

“Holly Gold-Headed” Highlighting Gold Bar Aydınlatıcı: “Dom & Cherry On Top” toz pigmentinin aydınlatıcı versiyonuymuş gibi hemen hemen aynı renkteler. Altın renkli bir aydınlatıcı. Altından aynası da çıkıyor. Pigmentasyonu çok iyi. Az sürülerek günlük durdurulması da, kat kat arttırılarak muhteşem bir parlaklıkta kullanmak da mümkün. Simli simli değil, aydınlık ve parlak duruyor. Daha önceden hakkında yorum yazdığım “Crown of My Canopy” ile yapıları neredeyse aynı. Wet ‘n Wild’ın Crown of My Canopy isimli aydınlatıcısı hakkındaki yorumumu okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Kalıcılık süresi pigmentler kadar fazla değil. Yaklaşık 3 saate kadar dayanıyor. Gold Bar serisi de, toz pigmentler gibi, Wet ‘n Wild’ın daha önceden Türkiye’de bulunmayan ürünlerinden. Bakalım bu setten sonra Gold Bar’lardan getirmeye başlayacaklar mı?

Aydinlatıcının flaşsız ve flaşlı olarak rengi:

 

Far Fırçası ve Fan Aydınlatıcı Fırça: Pembe fırça serisi genel olarak iyi bulduğum bir seri değil. Seriye ait pudra fırçası hakkındaki yorumumu okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu fırçalar da müthiş olmamakla birlikte, pudra fırçası kadar kötü de değiller. En azından ürünü eşit dağıtmamazlık yapmıyorlar. Ama ürünlerin hakkını verecek, çok güzel dağıtacak fırçalar da değiller. Ortalama kalitedeler. Setin içinde yer almaları güzel olmuş ama olmasalardı da olurdu. Sette olmasalardı satın alacağım fırçalar da değillerdi. Bunlar yerine aynı fiyat aralığındaki ecotools fırçaları çok daha iyi iş çıkarıyor.

 

Bahsettiğim seti incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

450.jpg

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s