♥ FİLM / DİZİ:

aile-arasinda-1510556926.jpg

 

Aile Arasında: Türk dizileri ve filmleri arasında en iyilerini hep Gülse Birsel yapıyor. Türk toplumunu bu kadar güzel gözlemleyip onu da ilginç karakterlerle karıştıran, bu sırada dünya trendlerinden de uzak tutmayan bir yazar. Bu film de bütün bu özellikleri yansıtan, çoğu zaman komik, güzel bir filmdi. Bütün oyuncular da muhteşem oynamış.

 

♥ YOUTUBE VİDEOSU:

Screen Shot 2017-12-27 at 19.55.24.png

Ashton Kutcher – İnsan Ticareti Hakkındaki Konuşması: Ashton Kutcher’ın kurduğu dernek ile bu konu hakkında ne kadar çok konuda nasıl yardımcı olduğunu ve dünyanın bu durumda nasıl bir konumda nasil bir yerde durduğunu açıklayan, duygusal, herkesi yardım etmek için duyarlı hale getiren, gerçekçi ve mutlaka izlenmesi gereken bir video.

 

♥ KİTAP:

315c6b3d-a58a-4829-9d0d-bfa40d07a10f.jpg

John Waller – Mikrobun Keşfi: Mikrobun son yirmi yılda nasıl keşfedildiğini, bilim insanlarının hastalıkları çözümlemek ve başarılı sonuçlara ulaşmak için nasıl uğraş verdiklerini, hastalık konusunaki algılarımızın geçmişten bugüne nasıl değiştiğini anlatan harika bir kitap. Hikayeleştirilmiş şekilde anlatıldığı için okuması da çok keyifli.

 

 

♥ TELEFON UYGULAMASI / WEBSİTESİ:

donothingfor2minutes.com.png

donothingfor2minutes.com: Sürekli bir şeylere koşuşturduğumuzu bilen internetin bu soruna da ufak bir çozumu var. İki dakikadan geriye sayarak bu iki dakika boyunca hiçbir şey yapmamanızı istiyor. Böylece sakinlemek ve kafa toplamak için zaman çıkıyor. Klavyeye veya mouse’a dokununca süre yeniden başlıyor. Hayatında boşluk bulamayanlar için güzel bir mini mola fırsatı sunan, iyi amaçlı bir site.

 

♥ MAKYAJ MALZEMESİ:

52161.jpg

Sothys – Temizleme Sütü: Yüzü kurutmadan temizleyen, tertemiz ve beslenmiş hissettiren, harika bir turuçgil kokusu olan ve uzun süre de bitmeyen bir temizleme sütü. Daha ayrıntılı yorumlarımı okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

♥ MÜZİK:

0e2502b5.jpg

 

Sara Bareilles – She Used To Be Mine

 

 

 

Not: Eklediğim bütün fotoğraflarda linkler var. İstediğiniz konunun fotoğrafına tıkladığınızda yeni sekme olarak ilgili sitesine gidecek.

Sizin Aralık favorileriniz neler oldu?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s