Açıkçası pek ayrıca ayak bakımı yapan biri değilim ama çok sevimli bir kutu haline getirilmiş farklı bir şey olduğu için alıp denemek istedim. Setin içinde naneli ayak tuzu, naneli ayak losyonu, parmak ayırıcı, topuk törpüsü ve tırnak makası yer alıyor.

Naneli Ayak Tuzu: Amacı canlandırmayı sağlamak. Mentollü şeker gibi kokuyor. İsmini ayak tuzu olarak koyduklarına bakmayın, basbayağı banyo tuzu bu. Banyo tuzlarının amaçlarından zaten biri de canlandırmak, bir de zaten tuz da mentollü. Bu yüzden, gerçekten de canlandırıyor. Ayak için hala ayrı bir vakit ayırmaya alışamadığımdan, ben bunu genellikle banyo tuzu olarak kullanıyorum.

Naneli Ayak Losyonu: Amacı yenilenmiş ve yumuşamış bir his sağlamak. Hem losyonun dokusunun çok yoğun olmaması, hem de içindeki mentolü sebebiyle ferahlık hissi verdi. Tam olarak güneş sonrası losyonları gibi bir hissi var. Hatta, Yves Rocher’in güneş sonrası sütü ile hemen hemen aynı. Bu yüzden, ben de kremi bu amaçla kullanmaya başladım. Mentollü şeker kokuyor. On saniye içinde kremi vücut emmiş oluyor ve bir saate kadar da verdiği ferahlik hissi geçmiyor.

Parmak ayırıcı, topum törpüsü ve tırnak makası hakkında ayrı ayrı yorum yazmaya gereksinim duymadım. Çünkü üçü de herhangi bir yerden alacağınız bu çeşit malzemelerden farksızlar. Yani kötü değiller ama ayrıca bahsetmeye gerek olacak kadar bir özellikleri de yok.

 

Bahsettiğim seti incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

base.d-78678.jpg

 

 

The Body Shop – Naneli Ayak Bakımı Seti” için bir yorum

  1. Geri bildirim: Bunlar Bitti 2 (2019)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s