Minicik plastik bir tüpte satılıyor. Hatta ilk aldığımda tek kullanımlık olduğunu sanmıştım. İçindeki yağın her gün bir bozuk para boyutunda kullanılmasını tavsiye ediyor. İpeksi, pürüsüz ve parlak bir saç vaadediyor. Fiyatı çok uygun, şişesi de çok küçük olduğu için pek bir fayda beklememiştim ama hakikaten saçlarımı daha parlak gösterdi. Az kullanım yeterli olduğu için saçlarımı yağlandırmadı. Hatta, sanırım parlaklığından ötürü, saçlarımı biraz daha hacimli bile gösterdi. Saçlarda ağırlık da yapmıyor.

Şişenin içindeki yağ, düzenli kullanımda 15 günde bitiyor. Hindistan cevizi ile karıştırılmış klasik saç yağı kokusu var. Parlaklık iddiasının dışındakileri pek yerine getirmiyor. Saçlarım eskisinden daha pürüsüz veya ipeksi olmadı. Yalnızca minimal düzeyde bir yumuşaklık kattı, o da saça yağ sürdüğümüzü düşününce zaten beklenen bir sonuç.

Yalnız, kapağı ilgili bir uyarı yapmak istiyorum. Kapağını bir kere açtıktan sonra o kapak hiç sağlam değil. Bu yüzden de bu minik tüp, yan koymaya ya da geziye götürmeye elverişli değil.

Bahsettiğim saç yağını incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

2278518

Hask – Monoi Hindistan Cevizli Saç Yağı” için bir yorum

  1. Geri bildirim: Bunlar Bitti (10)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s