Öncelikle söylemek istediğim şey, gece bantları dediğine bakmayın. Ben gece bantları demesinden bütün gece gozaltımda kalacak bir maske olduğunu sandım ama sadece 22.00 ile 00.00 arasındaki saatlerin cilt onarımı icin en uygun saatler olmasıymış.

İçinden beş çift sıvı içinde duran jel tipli maskeler çıkıyor. İçinden çıkanın fotoğrafını alt tarafa ekliyorum. Jel tipli maskeler çok ince yapıda ve çok nazik şekilde ele alınmadığı sürece yırtılıveriyor.

img_5947.jpg

 

İddiaları çok fazla… Peptidler ve retinol kırışıklıkları azaltıyor, arnica özü yorgun gözleri onarıyor ve yaprak dökmeyen ağaç kabuğu özü ise gözaltı morluklarını azaltıyormuş. Sorun şu ki, beş gün ardarda bu maskeleri kullanmama rağmen gözaltımda hiçbir fark göremedim. Hatta en az 15 dakika jelleri tutun yazdığı halde yarım saate yakın tutmama rağmen hiçbir fark olmadı. Gözle görülür bir farkı beş günde elde edememek için fiyatının çok fazla olduğunu düşünüyorum.

Son bahsetmek istediğim şey de maskenin şekli… Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi maskenin kıvrımları çok yuvarlak. Benim gözüm o kadar yuvarlak olmadığı için tam olarak gözaltıma yerleştiredim ve biraz daha altına takmam gerekti. Bu yüzden de etkisini en çok görmek istediğim yerlere ulaştırması çok zor oldu. Bantların şeklini de hiç kullanışlı bulmadım.

Bahsettiğim göz maskesini incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

NMC4HC3_mu.jpg

 

Patchology – Flashpatch Gözaltı Onarıcı Gece Bantları” için bir yorum

  1. Geri bildirim: Bunlar Bitti (11)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s