Üç rengin de özellikleri birbiriyle aynı. Bu yüzden de yazdıklarım bu üç renk için de geçerli. Öncelikle, satılırken simli eyeliner olarak satılıyor. Kutusundan doğru eyeliner’a dikkatlice bakınca biraz sim görmek mümkün ama göze sürülünce o da ortadan kayboluyor ve tamamen mat bir ürün. Üç renk de kahverengi gözü ortaya çıkarmak için en ideal renkler olduğundan dolayı bu sette yer alıyor. Gerçekten de her renk ve tonu kahverengi gözü ortaya çıkarmak söz konusu olduğunda harika seçilmiş.

Bunun yanında, inanılmaz akıcı bir yapısı var. Kolayca, akar gibi sürülüyor, tek katta yeterince opak duruyor, üzerine ekleme yapmaya müsait (kuruduktan sonra değil, kuruduktan sonra ekleme yapmaya çalışınca pul pul dökülüyor.). Yanından da minik bir eyeliner fırçası çıkıyor ve o fırça da eyeliner’ı sürmek için yeterince iyi.

Rüya eyelinermış gibi görünse de benim için oyunbozan olan bir özelliği var: hiç kalıcı değil. İki saatten sonra azar azar akmaya başlıyor. Günün sonuna kadarsa hem gözün üzerinden çoğu silinmiş oluyor hem de gözün altı pandaya yaklaşmış görünüyor. Bu yüzden yapılan kuyruk muyruk falan da bir saate silinip kaybolmuş oluyor.

Eyeliner’ların renkleri bu şekilde görünüyor:

IMG_6124.JPG

 

Bahsettiğim eyeliner’ı incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

5

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s