Benim bir maskaradan en büyük iki beklentim; gün boyunca yerinde durması ve kirpiklerimi daha hacimli göstermesi. Bu maskara ikisini de yerine getirdiği için benim gözümde iyi bir maskara.

Kirpikleri olduğundan hiç daha uzun göstermiyor ama göstermek gibi bir iddiası da yok. Birinci katı sürdüğüm anda iki kat sürmüş kadar hacimli ve koyu renkte duruyor. Hatta yapısı bu konuda biraz değişik. İlk katta iki kat sürülmüş gibi duruyor evet ama ikinci katı sürmeye de pek müsaade etmiyor. Çok fazla kat geçmeye çalışmış gibi topak topak ve bayat durmaya başlıyor. İkinci katı hiç sürmeye çalışmamak çok daha iyi.

Bütün gün hiçbir akma, dökülme, azalma, bayat durma vs. hiçbir sorunu olmuyor. Nasıl sürdüysem akşama kadar öyle kaldı. Sürerken biraz (çok az) gözün etrafına bulaşıyor ama silmesi çok kolay olduğu için makyajlarımı batırmadı.

Fırçasının şekli sürülmeyi kolaylaştırmak için farklı tasarlanmış. Özel olarak bu şekilde bir fırça için ekstra para vermeye gerek yok ama, evet, sürmeyi bir miktar daha kolaylaştırıyor. Fırçanın tuttuğumuz kısmıyla olan kavgayı yok ediyor. İyi olmasına iyi ama, dediğim gibi, özel olarak tercih sebebi olmasına da gerek yok.

Fırçasının şekli:

 

Son olarak, bu maskarayı beğendim ama ben aynı etkiyi bunun üçte biri fiyatında olan L’oreal Voluminous Lash Paradise‘tan da almıştım. O iki katta bununla aynı etkiyi veriyordu ama bu da ikinci katı sürdürmüyor zaten. Bir de bu L’oreal’den çok daha uzun ömürlü. İki buçuk ay kadar dayanmaya devam etti.

 

Bahsettiğim maskarayı incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

9508351017010

 

Lancome – Grandoise Extreme Maskara” için 3 yorum

  1. Geri bildirim: Bunlar Bitti (13)
  2. Geri bildirim: 2018’in En İyileri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s