YouTube’ırlar bu aydınlatıcıyı hem doğal hem de göz alıcı durabildiğinden dolayı çok beğeniyorlar. Ben de onlardan etkilenerek bu aydınlatıcıyı satın aldım. Doğal bir görünümde kullanmak isteyince kullanışlı, günün yarısına kadar duruyor, sim sim durmuyor, hoş bir aydınlık kazandırıyor hiç kutusundaki miktarı da bitecekmiş gibi değil (sanırım ömrümün sonuna kadar aynı aydınlatıcıyı kullansam anca biter.).

Ama, şu göz alıcı parlaklıktaki duruşu işini bir türlü çözemedim. Mac Fix + ile denedim, çesitli fırçalarla denedim, beauty blender ile denedim, kat üzerine defalarca kat ekleyerek kullanmayı denedim ama bir türlü o ekranda parlattıkları hedefe ulaşamadım. Sonra bir gün ben yine deneme yaparken, tesadüfen ışık bir yön değiştirdi, bir anlığına inanılmaz parıl parıl bir aydınlatıcı gözüktü ve hedefe ulaştım. Yine de, o açıdan başımı yarım santim bile çevirsem o görüntü kayboluyordu.

Dolayısıyla, o parıltısına ve muhteşem kör edici görünecek vaadine güvenerek almayın. O bölüm, ayda yılda bir tesadüfen oluyor, sonrası için klasik güzel bir aydınlatıcı duruşu var sadece. Yani tutup da bir Becca Moonstone‘u katlarca uyguladığımızla aynı göz alıcılığı yakalayamıyor. Günlük hayatta stratejik olarak yerleştirilmiş lightboxlarımızla dolaşmadığımız için o YouTube parlaklığını yakalamak için güneşin veya ışiğın açısının tesadüfüne kalırsınız.

Yani en beğendiğim, en muhteşem aydınlatıcım değil ama ortalamanın üzerinde ve günlük hayatta severek kullanıyorum.

Rengi flaşsız ve flaşlı olarak bu şekilde görünüyor:

 

Bahsettiğim aydınlatıcıyı incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

$_57.JPG

 

Maybelline – Master Chrome Aydınlatıcı “100 – Molten Gold”” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s