w7 – The Fixer: Makyajı yüksek fiyatlı sabitleyici spreyler kadar iyi tutuyor. Spreyden gelen miktarı ideal ve orantılı. Tek sorun, boyunun minicik olması. İki haftada tamamen bitti. Zaten üç kere bu spreyi iki haftada bir almak ile Urban Decay Allnighter’ı bir buçuk ayda bir almayı karşılastırınca hemen hemen aynı fiyata denk geliyorlar.

MUA – ProBase Fixing Mix (Makyaj Sabitleyici Sprey): Spreyden ideal ve orantılı miktarda sıvı geliyor. Aslında paketin çok küçük olduğunu ve hemen biteceğini düşünmüştüm ama hemen hemen her gün kullanmama rağmen iki aydır idare ediyor. Üç-dört saatten sonra makyajın ilk hali kadar yoğun şekilde tutmaya devam edemiyor olsa da yine de gün boyunca makyajım kalmaya devam ediyor. Makyaj sabitlemenin yanında, bir süredir makyaj süngerimi bununla ıslatarak kapatıcımı uygulamaya başladım. Şaşırtıcı şekilde, süngeri suyla ıslatmaktan açik ara farkla çok daha etkili. Hem kapatıcımı çok daha çabuk uygulamamı sağladı, hem de çizgilere daha az dolmasını, daha pürüsüz durmasını sağladı. Yalnız, Mac Fix + gibi yüzü aydınlık göstermek, makyajı yüze eritmek gibi kaygıları yok. Makyaj neyse onu sabitliyor, başka bir görüntü katmıyor.

Technic – Setting Spray: İlk başta şişesinin küçücük olmasını sorun ederim sanıyordum çabu bitecek diye ama şimdi bitse de kurtulsam diye bakıyorum. İçinde resmen kalitesiz kavunlu vodka var. Yüzümü yakmıyor, gün içinde makyajı da sabitliyor ama bu kaadr alkol kokulu ve hisli bir şeyi yüzüme sıkmak istemiyorum. Bunu gerçekten almayın.

 

 

 

 

Eve’deki Makyaj Sabitleyici Spreyler” için 4 yorum

  1. Geri bildirim: Bunlar Bitti (13)
  2. Geri bildirim: Bunlar Bitti (14)
  3. Geri bildirim: Bunlar Bitti (15)
  4. Geri bildirim: 2018’un En Kötüleri

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s