Hem artıları hem de eksileri var. Hiç fena değil ama beğenmediğim özellikleri de yok değil. O yüzden hemen yorumlarıma başlıyorum:

İlk olarak beğendiğim özelliklerinden başlamak istiyorum. İçindeki dört renk de hem birbiri ile hem de farklı markaların farlari ile çok güzel birbirine karışıyor. Ayrıca, renkleri tek kullanınca bile geçişi güzel karıştırılmış bir görüntü yaratmak mümkün.Siyah renk de bile karışması çok zor bir renk olmasina rağmen bu konuda çok başarılı. Bir de, içindeki sarı renk fırçayla sürüldüğünde sıradan gözükse de parmakla gözkapağına uygulayınca son derece opak ve belirgin oluyor. Siyah ve koyu mor renginin opaklığı fırça ile de parmak ile özellikle belirtmeye değmeyecek sıradanlıkta ama kesinlikle kötü değil. Yalnızca tamamen olmasını beklediğiniz gibiler. Bu kadar performans beklemediğim ve şaşırdığım için sarı renk favorim oldu.

Beğenmediğim ise iki özellik var. Birincisi, beş/altı saati geçirdikten sonra gözkapağındaki çizgilere zamanla doluyor. Yani uzun bir günü geçirmek için çok ideal değil. İkinci olarak ise, açık kırmızı mor renginin pigmentasyonu başarısız. Mac Fix + ile uygulayınca bile sadece sıradan bir opaklık oluşturdu o kadar.

Bunların yanında, farı sürerken gözaltına far tozu dökülme yapıyor. Ona dikkat ederek yüz makyajını göz makyajından sonraya bırakmakta fayda var.

Paletteki renklerin flaşsız ve flaşlı duruşu aşağıdaki gibi:

DSCN1463

 

DSCN1464

 

Bu palet kullanılarak yapılmış güzel de bir makyaj videosu buldum:

 

Bahsettiğim paleti incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

s-l640.jpg

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s