Bu makyaj süngerinin kutusundan dört tane sünger çıkıyor ve kutusunu üç euro’ya almıştım. Yani bugüne kadar kullandığım en uygun fiyatlı makyaj süngeri olması ihtimali çok yüksek. Yine de bunu bile almaya değiyor mu, yoksa biraz daha para verip daha iyisini mi almak gerek diye düşünerek, kendi standartlarına göre değil de Beauty Blender standartlarına göre yorumumu yapacağım.

Suya tutunca yaklaşık iki katına kadar genişliyor. Bu açıdan çok güzel yapılmış. Makyajı yaymak konusunda da oldukça hızlı. Eşit dağılmamış, ya da yüze yedirilememiş  halde bırakmıyor. Yine de, Sephora’nın veya Beauty Blender’in süngerleri ile aynı sürede yayabilmesine rağmen, az da olsa yayma kalitesinde bir fark gördüm. Yüzün içine yedirilmişlik ve doğalca kaybolmuş hissini diğer ikisi kadar çok vermiyor. Kötü veya yapay durduğundan değil, ama yalnızca arada fark var.

Yıkamaya karşı oldukça dayanıklı. Bir buçuk aydır mıncıklaya mıncıklaya yıkıyorum ama sapasağlam duruyor. Yapısı da Beuty Blender’a göre biraz daha sert ve daha, plastikimsi demek istemiyorum ama, elastikimsi. Sünger gibi sönüp açılan bir yapıdan çok, bükülebilip seken bir yapıda. Sorunlu gibi veya yapısı bozuk gibi hissettirmiyor ama sadece farklı.

Süngerin kuru ve ıslak halleri aşağıdaki gibi:

IMG_7779.JPG

 

Bahsettiğim makyaj süngerini incelemek isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

R35397119171673-large.jpg

 

Primark – PS PRO Mini Blender” için 2 yorum

  1. Geri bildirim: Bunlar Bitti (15)
  2. Geri bildirim: Bunlar Bitti (18)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s