İçınde bir koyu, bir açık renk kontür pudrası, bir de highlighter bulunduran üçlü bir set. Bendeki rengi No.1 Light Rose Skins. İki tane kontür rengi koymalarının bence iki amacı olabilir. Ya aslında bir tanesini kontür diğerini de bronzer olması amacıyla koydular ya da Farklı cilt tonlarına da uymasını istediler. Bana sanki ilk ihtimali amaçlamışlar gibi geliyor ama öyle olması için de uygun değil çünkü renklerden birinin bronzer’a uygun olabilmesi için daha sıcak alttonlu olması gerekiyor ama ikisi de soğuk alttonlu.

Düzgün bir kontür paleti bulmak çok zor olduğu için buna çeşitli fırçalarla defalarca sans verdim ama her defasında da yayması çok zor oldu. Hatta zaten sonuç olarak yayamadım. İnce kontür fırçaları, yumuşak bronzer fırçaları, beauty blender ile yaymaya çalışmak, kalın pudra fırçaları dahil hepsini denedim. Hepsinde de sonuç maalesef aynı oldu. Tek istisnası, pudra fırçası ile çok az kullanınca düzgün sonuç alınabiliyor ama o da bana yeterli gelmedi. Fazlasıyla minimal bir kullanımınız olacaksa belki sevebilirsiniz.

Highligter’a gelince, aslında bu üçlünün içinde pek ümidim olmayan buydu ama bu da saşırttı. Kutusuna bakınca sanki içinde büyük sim parçaları olacak ve saçma duracakmış gibi gelmişti. Onun yerine, mat duruşlu ama günlük kullanılabilecek bir aydınlatıcı gibi durdu. Gözüme simli far kullandığımda yüzüme highlighter’ı günlük makyajda hafif tutmaya çalışıyorum. O zamanların kurtarıcısı oldu.

Paletin renk swatchları:

img_7475.jpg

 

Bahsettiğim paleti incelemek isterseniz aşagidaki linke tıklayabilirsiniz:

www.deborahmilano.com--0010791-06.gif

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s