Paketi neredeyse yüksek fiyatlı rujlar kadar kaliteli, Aplikatörün ortasında boşuk olduğu için daha fazla ürün alıyor ve tek katta yarı opak olmasını sağlıyor. İki katta da opak. Ucu sivri olduğu için de dudak kalemine ihtiyaç kalmadan dudağa rahatça sınır çizilebiliyor.

Mat duruşlu ve dudağı biraz kurutuyor. Kurutması kesinlikle rahatsız edici ya da dudağı kötü gösterecek bir boyutta değil. Bir tek yeni sürüldüğünde bardakta izi çıkıyor ama sonra hiç çıkmıyor. Yemek yiyince biraz dudağın ortası siliniyor ama o da az miktarda. Onun haricinde ruj gün boyunca sapasağlam duruyor. Dudak kenarlarından zamanla taşma da hiç yapmadı. Dudakta yapışkanlık hissi bırakmıyor. Gün ortasında tazelemek için üstüne bir kat daha geçince bayat durmadı. Üçüncü katı geçip bütün gün dudağımda durduktan sonra biraz bayat durdu. Micellar suyu ile zor da olsa temizlenebiliyor.

Bendeki rengi “Praline” bende koyu ve soğuk duruyor. Yani güzel bir renk ama doğal nude değil. Yine aynı ruj, kuzenimde ise neredeyse dudağında ruj olduğu annlaşılamayacak kadar nude duruyor. Yani sizde nasıl duracağını anlamanız için önce bir testerdan kontrol etmeniz iyi olur. Bu da swatchı:

img_8591.jpg

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s