Son zamanlarda milyon çeşit eyeliner çıktı. Bu eyeliner ise mümkün olan en basit hali ve öyle olması çok hoşuma gitti. Hiçbir iddiası olmayıp sıradan ve bunu da çok iyi başarıyor. Bu bitince bulunsun sağlam olan klasik bir şey diye yedeklemeyi düşünüyorum.

Peki neden iyi? Öyle ekstra yumuşak tutuşu ve kolay sürümü yok ama kirpik diplerine kadar boyadığı için arada açık alan bırakmıyor, kuruyunca mat ve akşam makyajı çıkarmaya çalışana kadar da kuyruğu dahil hiçbir yeri bozulmuyor ya da akmıyor. Göz altına da hiç akma yapmadı. Tek katta opak ve tüm göze de tek bir seferde yetiyor. Buna rağmen micellar suyu ile de temizleniyor. Bir de kullandıkça daha bile fırçaya ideal miktarda gelmeye başladı ve kalitesinden de ödün vermedi. Kuyruk yapması da sıvı eyeliner olmasına rağmen zor değil ve ince kuyruk yapılabiliyor.

İyi bölümleri benim için ağır basıyor ama birkaç beğenmediğim özelliğinden de bahsetmek istiyorum. Fırçası birkaç uygulamada biraz kıvrıldı gibi. Ne tarafa doğru yatıklaştıysa o tarafın zıttına doğru eyeliner çubuğunu tutmaya çalışıyorum ki sivri kuyruk yapabileyim. Son olarak, eyeliner sürüldükten sonra bir dakika içinde kuruyor ama sürülür sürülmez kurumadığı için bulaştığı oluyor. Kuru kulakçubuğu veya parmakla hemen çıkıyor ama yine de söylemiş olayım.

Yani kısacası; sapasağlam, klasik, net bir eyeliner. Bendeki waterproof siyah “010 Stay With Me!”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s