Diadermine – Micellar Yüz Yıkama Jeli: Yüzü yıkadıktan sonra kurutmuyor ve iyi de bir temizleme jeli ama yüzüme verdiği temizlik hissi Neutrogena’nınkiler ya da Clean & Clear’ınkiler kadar fazla değil. Bir de hiç kolay durulanmıyor. İyi bir yikama jeli ama ilk tercihlerimden olmaz.

Osis+ – Buff Styling Cream: En düşük yoğunluktaki saç şekillendirici olduğu üzerinde yazıyor ama bu kadarını da beklemiyordum. Saçımda biraz kalıp gibi durduğu için eğer biraz bile fazla sürersem saçım kirlenmiş de kalıplaşmış gibi duruyor. Az kullanınca da şekil verdirmeye veya korumaya yaramıyor.

Watsons – Siyah Nokta Bantları: Kalitesinden çok etkilendim. Fiyatı Nivea’nınkinde daha uygun, içinden 10 tane çıkıyor (Nivea versiyonunda daha az var) ve kalitesi de Nivea’nınkine göre biraz daha da iyi.

Nivea – Fresh Natural Deodorant: Şeffaf şişeyi sevdim, fısfısı iyi, kokusu zaten muhteşem klasik nivea kokusu ama ter kokusunu tek başına önlemede yeterli değil.

Dirty Works – Radiance Cream: Aydınlık görüntü daha çok sim parçaları katılarak sağlanmaya çalışılmış. Özellikle günlük hayatta gelinin kız kardeşi ya da görümcesi makyajı simiyle dolaşmak istemediğimden en son vücut nemlendiricisi olarak kullanıp bitirdim.

L’oreal – Voluminous Lash Paradise: Bütün gün kalıcı, akma dökülme, bulaşma yapmıyor. Kirpikleri hacimli gösteriyor. En sevdiğim maskaralardan biri. Bittikçe defalarca kere aldım. Bu da sanırım beşinci bitirişim.

Opti-Free Express – Lens Solüsyonu: Herkes Renu’yu kullanıyor ama Renu benim gözümü çok yakıyor ve defalarca kere yenisini alıp denememe rağmen yarım şişeden fazlasını kullanmaya dayanamayıp seven birine hediye ediyorum. Bu solüsyon gözümü yakmıyor, rahat ve lensi de güzel temizliyor.

Wet ‘n Wild – Photofocus Concealer: Orta düzeyde kapatıcılığı var. İyi bir kapatıcı ama muhteşem değil. Gün içinde kalıcı, göz altındaki kırışıklıklara dolma yapmıyor ve gözaltını kuru göstermiyor ama yapısı çok kalın, yayması zor ve şişesi çabuk bitiyor.

Sephora – Killi Siyah Nokta Bantı: Hiçbir işe yaramıyor ve 30 liraya Watsons’tan işe yarayan 10’lu set varken onu yerine aynı fiyata tekli paket olup onun da işe yaramaması çok ilginç.

Sephora – Pearl Face Mask (İnci Yüz Maskesi): Kağıt maske. Muhteşem, hafif bir kokusu var. Cilt tonumu eşitlemedi ama enteresan bir şekilde cildimdeki pürüzlükleri hakikaten yok etti. Ayrıca, yüzüm çok daha aydınlık, canlı ve parlak da durdu. Etkisi gün boyunca devam etti. Maskeyi kullandıktan sonra kalanı cilde yedirdikten sonra yıkamak zorunda değilsiniz diyor ama yapış yapış kaldığı için yıkama ihtiyacı duydum.

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s