Son zamanların en ünlü makyaj eşyaları arasında başı çeker mi dersiniz? Ben bu unlimited maskarayı alana kadar waterproof versiyonu çıktı. Ben de bari onu alıp deneyeyim dedim. Maskaranın en büyük iddiası waterproof olmasına rağmen ılık su ile temizlenebiliyor olması.

Öncelikle, sürme çubuğunun kıvrılabiliyor olması hiçbir anlam ifade etmiyor. Çok nadir durumlarda fazladan işe yarıyor ama birkaç kere sırf kıvrılabiliyor olmasının hatrına eğip bükerek kullandım. Onun dışında hiç bükmeden kullanmaya devam ettim.

Kirpikleri biraz daha uzun ve hacimli gösteriyor. İki özellik de var ama ikisinden de daha az. Az miktarda hem hacim hem uzunluk katmasındansa ben sadece bol miktarda hacim katmasını tercih ederdim. Bir de -nasıl anlatsam bilemiyorum ama- tam örümcek ağı görüntüsü vermese de çok sağlıklı bir görüntü de vermiyor. Her gün kullanınca maskara yaklaşık iki ayda bitiyor. İki/ üç saatten sonra gözaltına siyah lekeler halinde bulaşmaya başlıyor. Sildikçe bulaşmaya da devam ediyor.

Bir de ılık suyla maskarayı çıkarabilme konusu var. Bunun gerçekten olmasını beklememiştim ama bu bence muhteşem bir özellik. Micellar su bile kullanmadan, yüzü yıkayınca maskara çıkıveriyor. Biraz ovalamak gerekiyor yıkarken ama micellar su ile temizlerken uyguladığımız baskının yarısı bile yeterli oluyor.

Maskaranın fırçası bu şekilde:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s