İçinde 32 adet renk bulunan, renklerin hepsi günlük kullanıma uygun bir palet. Rose gold parlak kabı ve içindeki büyük boy aynası da kullanşlı ve şık. İçinde 9 adet simli far var. Gerisi ise mat renklerden oluşuyor. Bana, mümkün mertebe istenebilecek her tondan geçiş renginden oluşan bir paletmiş gibi geldi. Scak tonlu ya da soğuk tonlu, grili, bejli, kızıllı ve çok daha fazlası olmak üzere birçok geçiş rengi var. Hatta bütün palet sadece geçiş renklerinden oluşuyor da sadece birkaç tane renk açık, koyu veya simli olarak düzenlenmiş gibi…

Bütün renklerin pigmetleri iyi, kullanırken farlar tozutup yüze dökülmüyor, simliler ıslak ve metalik gibi durduğu için onları da çok beğendim. Yine simli olanlar, Mac Fix + ile etkisi arttırılarak kullanmaya uygun. Farlar gözkapağında yaklaşık üç saat kadar kalıcılar ve kırışarak parçalanmış bir görüntü oluşturmuyorlar. Yalnız farları karıştırmak başlı başına bir iş… Hiç kolay karışmıyorlar ve biraz bütünleşmiş bir görüntü ortaya çıkarmak için fırçayla uzun bir süre göz kapağında karıştırma işine uzun bir süre devam etmek gerekiyor.

Sırasıyla soldan sağa renklerin swatchları:

İlk sıra (Resurrection, Rebirth, Contact, Revival, Renewal, Return, Restore, Past):

İkinci Sıra (New Birth, Revitalise, Recovery, Regeneration, Reawaken, New Dawn, Reactivate, Comeback):

Üçüncü sıra (Reappear, Resurgence, Triumph, Back, Reincarnation, Time, Recharge, Reanimation):

Dördüncü sıra (The, Makeup, Story, Based, On, believing, in, The Renaissance) (En son sıradaki renklerin isimlerinin cümle luşturacak şekilde düzenlenmiş olması da ayrıca hoşuma gitti):

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s