Bu çok şık kutulu maskaranın iddiaları bu şekilde: “24 saate kadar dayanan görünür bir hacim yaratır. Yoğun pigmentli, topaklanma yapmayan formülü ile doğadan dramatik görünümler oluşturmanıza olanak sağlar. Givenchy mikro kıllı silikon fırçası kirpikleri ayırır ve kaldırır.

Hacimli görüntü yaratıyor ama verdiği hacim daha çok maskaranın yoğun siyahlığından kaynaklanıyormuş gibi… Akma, dökülme, pullanma yapmıyor. Birkaç saatten sonra tam olarak akma denemeyecek olsa da gözaltında biraz izi çıkıyor (Hani şu terleyince maskaranın yaptığı izler gibi). O kadar izi çıkması bile benim için büyük bir eksi çünkü bu maskara 207 lira.

Haftalardır kullanmama rağmen hiç topaklanma yapmadı. Kirpikleri hem ayrık hem de yoğun gösterebilen çok sayıda maskara yok. Genelde ikisini de yapabildiklerini iddia ederler ama genelde maskara ya kirpikleri ayırabiliyor ya da birbirine biraz yapışık göstererek hacim katıyor. Bu maskara gerçekten de kirpikleri ayırarak yoğun gösterebilmeyi başarmış. Ben kirpikleri kaldırma gibi bir etkisini göremedim. Kirpik kaldırma konusunda Benefit’in maskaraları çok daha iyi.

Fırçası bu şekilde:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s