Gloss Bomb “Sweet Mouth”:

Her şeyden önce, tadı ve kokusu çok güzel, meyveli pudra şekeri gibi. Oturup da yemedim ama dudağa sürünce haliyle tadı da ağzıma geliyor. Muhteşem bir renk. Gülkurusumsu şeftalimsi herkese gidecek bir rengi var. Parıl parıl simli değil ama parlak duruyor. Dudakta bulaşma yapmadığı, akma yapmadığı için kaliteli bir parlatıcı ve dudakta da bütün gün kalıcı. Ama klasik yapışkanlık hissi ve saçın dudağa yapışması olayı kesinlikle var. Bir de aplikatörü sürmeyi kolaylaştırıyor ama çok fazla ürün alıyor. Dudağıma tek seferde gelen miktar her defasında gereğinden çok fazla.

Ben bunu Mac Powderkiss “Sultriness”ın üzerine sürmeyi çok seviyorum. Renkleri birbirleri ile çok uyumlu ve çok güzel birbirlerine karışıyorlar.

Swatchı:

 

Killawatt Foil “Sand Castle”:

Ben buna bayıldım. Bütün gün yüzde kalıcı. İstediğimde günlük ve belli belirsiz durabiliyor, istediğimde de aya mesaj gönderecek kadar parlayabiliyor. Parlaklık katan değil de hafif bir simli bir duruşu var. Yüze yayması kolay, kalıp gibi oturmuyor.

Bu set hafif ama aydınlık görünmek için benim hoşuma gitti. Yorgun olduğum bir hafta boyunca kapatıcı, maskara ve bu set ile işe gittim ve sonucundan da çok memnun kaldım.

Swatchı:

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s