Bu setin içinden bir mini siyah göz kalemi, bir de mini siyah maskara çıkıyor. Genel olarak ikisinin de performansı ortalamanın üstü ve iyi ama piyasadakilerin en iyisi değil.

Cake Pencil Eyeliner: Bir kere asansörlü kalem olduğu için normal göz kalemlerine göre çok daha çabuk bitiyor. Daha bir hafta kullandığımda yarılamış oldum. Gün boyunca hiç akmıyor, mat siyah, dökülmüyor, göz içine sürünce rahatsızlık vermiyor. Tek sorunu yapısının çok sert olması. Fırçayla dağıtmaya izin veriyor ama ancak sert bir fırçayla göze uzun süre bastırdıktan sonra. Bir de gözden temizlenmesi çok zor. Üç farklı micellar su denedim, üçü de tam temizleyemedi ve ertesi güne gözümün altına siyahlığı aktı.

Go Big or Go Home Maskara: Akmıyor, dökülmüyor, bütün gün de dayanıklı ve simsiyah. Mini boyu beni bir ay kadar idare etti. Maskaradan memnun kaldım ve iddia ettiği gibi kirpiklerime hacim de verdi. Sadece çok daha uygun fiyata daha da memnun kaldığım bir maskara olduğu için bunu bir daha satın alır mıyım bilemiyorum. L’oreal’in Baby Roll maskarası bu aralar favorim. Hem iki ay kadar gidiyor, hem hacim katıyor hem de kirpikleri ayırıyor.

Maskaranın ucu bu şekilde:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s