Kapatıcı: İlk sürüldüğünde yapısı çok koyu ve gözaltını kurutacakmış gibi bir hissi vardı. Sürerken dikkat edilmesi gereken bir konu ne kadar hızlı kuruduğu. İki gözün altına sürüp öyle yapmaktansa bir göze sürüp yayıp diğer göze geçmek gerekiyor. Yoksa ikinci gözün altında ürün kurumuş oluyor ve çekiştirmek gerekiyor. Yayması kurumadan önce kolay, orta kapatıcılıkta yapısı var. Gözaltlarıma dolma yapmadı. Üzerine pudra sürdüğüm taraf gün sonunda kuru gözükürken, pudra sürmediğim tarafta ise bir sorun yaşamadım.

Makyaj Süngeri: Bunun beğenmeni bol olduğu için ben de beğeneceğimi sanıyordum. Son zamanlarda denediğim en kötü yayan (daha doğrusu yayamayan) sünger bu oldu. Bununla yaydığım kapatıcı dalga dalga ve parçalanmış durdu. Yüzümün bir kısmı hiç yayılmazken diğer bir bölümdeki ürün ise komple kaydı.

Rujlar: Bendeki renkler “Cinnamon Cake” ve “Nude Stiletto”. Renklerine tamamen bayıldım. Yapıları ise tamamen mat, tek sürüşte opak olmuyor. Opak olması için ise bastıra bastıra defalarca dudağın üstünden geçmek gerekiyor. Sürüldükten sonra bir saate kalmadan dudakların çukurlarına dolma yapıyor ve bayat, kuru, parça pinçik bir görüntü kalıyor ortada. Dolma yapmayı kısmen rujun altına balm sürerek azaltmak mümkün. Dudak kenarlarına gün içerisinde ruj taşma yapmadı.

Vücut Köpüğü: Bendeki kakao aromalı olanı. Çikolatalı eti puf gibi kokuyor. Baş ağrıtırım, ağır bir kokusu yok. Kolay yayılıyor. Vücudu bütün gün nemli tutuyor. Sürer sürmez üzerine elbise giyecek kadar ya da tayt giyecek kadar kolay emilmiyor ama bir beş dakikada güzelce emiliyor.

Rujların ve kapattığının swatchları bu şekilde

 

Bütün bu ürünleri gün boyunca denediğim videoyu buradan izleyebilirsiniz:

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s