Luminous Primer Stick “Dew Me A Favor”: Aydınlatıcı etkili çubuk baz. Denediklerim arasında en beğenmediğim bu oldu. Hem fondötenimi daha ağır ve bayat gösterdi hem de fondötenin çizgilere dolmasını önlemedi. Yapısı simli gibi olduğu için gözeneklerimi de büyük gösterdi.

Makeup Remove “Strip It All Off”: Makyaj çıkarıcı çubuk. Kullanırkenki hissi yüze katı yağ sürmek ve o yağın yüzde erimesi gibi. Fondöteni tek seferde çok güzel, tamamen çıkardı. Farı da çıkarıyor ama maskarayı hemen hemen hiç temizleyemedi. Yüz makyajı için kullanışlı. Yüze bu çubuğu sürdükten sonra kuru pamukla temizleniyor.

Hydrating Balm Stick “Stay Cool”: Nemlendirici Balm Çubuk. İsminde olduğu gibi yüze sürerkenki hissi yüze hafif bir dudak balmı sürmeye çok benziyor. Yapışkan bir hissi olduğu için fondöteni çok güzel tuttu. Bütün gün fondöten yerinden kıpırdamadı, hiçbir çizgiye dolmadı. Yalnız o kadar nemlendirici etkili ki, mat fondöteni bile normal duruşlu gibi gösterdi. Parlak duruşlu fondöteni fazladan parlatmadı, kötü göstermedi.

Primefocus Hydrating Primer Serum: Nemlendirici etkili serum baz. Stick halinde olanların tamamı berbat kokuyor. Bu ise içeriğinde gül suyu ve yeşil çay ekstresi olduğu için mis gibi kokuyor. Yüzümü güzel nemlendirdi. Neredeyse baz gibi değil de nemlendirici serum gibi. Sürdükten sonra hafif yapışkanlaşıyor. Bu sayede de fondöteni iyi tutuyor. Fondötenin çizgilere dolmamasını sağladı. Stick formda olanın aksine, mat fondötenin duruşunu değiştirmedi.

Daha ayrıntılı inceleme yaptığım ve primerlerı birer gün denediğim videoya buradan ulaşabilirsiniz:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s